Untitled document

 

Mobilūs metalinių konstrukcijų angarai padengti PVC audinių šiuo metu yra vienas iš dažniausiai naudojamų alternatyvų tradiciniams skarda dengtiems statiniams.

Kaip ir kiti stacionarus pastatai, apskaičiuoti sniego ir vėjo apkrovoms pagal statybos techninius reglamentus LR STR, EN3 reikalavimus; neturi atraminių kolonų (angos plotis iki 80 metrų), kas suteikia galimybe maksimaliai efektyviai išnaudoti vidinį tūrį; šiluminės pastato savybės gali būti analogiškos stacionarių statinių charakteristikoms; gali būti įrengtos šildymo, vėdinimo, apšvietimo ir gaisro gesinimo sistemos.


Nešančiosios metalo konstrukcijos

Skaičiavimai atliekami normatyvinei vėjo apkrovai 32 m/s, normatyvinei sniego apkrovai 1,8 kN/m2, atsargos koeficientas 1.5. Skaičiavimai atitinka LR STR, EC3.

Angaro metalinis karkasas gaminamas iš plieno, smėliojamas (ISO 8501-1:1988 Sa-2,5) ir dengiamas epoksidine danga (120µk), spalva RAL 7000.

Žingsnis tarp nešančių konstrukcijų yra 3 m.

Konstrukcijas suprojektuotos tokiu būdu kad suteikti galimybe greitai ir ekonomiškai demontuoti ir sumontuoti angarą kitoje vietoje. Maksimalus konstrukcijų elementų ilgis neviršija 13 m.

 

Danga


Angaro dangos gamybai naudojama poliesterio siūlais armuota PVC (polivinilchloridas) tentine medžiaga, kurį iš abiejų pusių padengta akrilo laku. Medžiaga tiekiama rulonais, iš kurių gaminamos iškarpos ir sulituojamos į vientisą uždangalą aukšto dažnio litavimo įrengimu, kas užtikrina visiška pastato sandarumą per visą eksploatavimo laikotarpį, lyginant su skardine danga, kurioje atsiranda korozijos židiniai sujungimo ir tvirtinimo vietose. Kadangi PVC medžiaga yra elastinga, konstrukcijos gali buti įrengtos net ant nevisiškai lygaus paviršiaus.

Medžiaga yra laidi šviesai 10-17 proc. (priklausomai nuo medžiagos storio), todėl dienos metu papildomas apšvietimas bei langai nebūtini, atitinka tarptautinius priešgaisrinius standartus (DIN4102B1 ir M2), nepalaiko degimo, nereaguoja sandėliuojant chemines medžiagas.

Bet kurioje angaro vietoje galime pavaizduoti Jūsų kompanijos logotipą ar kitą reklaminį užrašą.

 


Ilgaamžiškumas

Vienos iš tinkamiausių stambių konstrukcijų gamybai PVC medžiagų pasaulyje, laikomos Prancūzijos gamintojo Ferrari medžiagos. Dėl gamintojo naudojamų technologijų, šios medžiagos turi geriausius parametrus įtempimo atlaikymo charakteristikomis, todėl ilgiau nei kitų gamintojų medžiagos tarnauja bei išlaiko estetinį vaizdą. PVC mediagos ilgaamžiškumą įrode 2000 metais atliktas 58 m pločio ir 250 m ilgio angaro medžiagos testas. Per 18 metų medžiagos savybes beveik nepakito ir išliko:

· svoris - 99 %
· tvirtumas tempiant viena kryptimi (warp)  - 99 %
· tvirtumas tempiant kita kryptimi (weft)  - 84 %

Šiai dienai konstrukcijos tarnavimo laikas artėja prie 30 metų.

Bazine neapšiltinto angaro komplektacija sudaro:

- nešančios metalines konstrukcijos;
- PVC danga;
- Atstumiami vartai (kiekis ir matmenys priklausomai nuo pasirikto angaro modelio).

 

 

Izoliacija


Įrengus papildomą vidinį PVC dangos sluoksnį, pastato šilumos laidumo koeficientas bus ~ 3 W/m2 K, pagerės akustinės charakteristikos, nesusidarys kondensatas.

Dar aukštesnio šilumos laidumo koeficiento užtikrinimui galime pasiūlyti papildomai įrengti izoliacine medžiagą kuri sumontuojama tarpsluoksnyje sumontavus kurią bus pasiektas šilumos laidumo koeficientas < 1 W/m2 K, tai yra analogiška stacionariam, gerai apšiltintam pastatui.

 


Saugumo užtikrinimui angaro šonai gali būti padengti profiliuota skarda.
 

Spalvos

Stogo danga gaminama iš baltos šviesai laidžios medžiagos. Šonų spalva: pagal pasirinkimą.

 

 

 

Atstumiami mechaniniai vartai (kiekis ir matmenys priklausomai nuo pasirikto angaro modelio)

 

 

Tvirtinimas prie pagrindo

Kolonos prie pagrindo tvirtinamos metaliniais inkariniais strypais arba inkariniais varžtais prie pamatų.

 

 

Kėlimo įranga

 

 

Garantiniai įsipareigojimai

Garantinis laikas yra 3metai. Visos su gaminio eksploatacija susijusios garantijos nurodomos Rangovo garantiniuose įsipareigojimuose ir pateikiami Užsakovui kartu su techninė dokumentacija – gaminio pasu.


Įsigijus mūsų produkciją suteiksime konsultacijas dėl papildomos įrangos (apšvietimas, šildymas, vedinimas, priešgaisrine sistema ar kt.) įrengimo.

 

Untitled document

© Vingida - Angarų gamybos kompanija nuo 1993.